Informace o vysokých školách v ČR

Scio testy zdarma

Přípravné testy Scio jsou přínosem pro každého studenta i pro jeho rodiče. Rodiče si tak totiž mohou dokonale prověřit, jak je na tom jejich dítě se znalostmi a případně na tomto základě pouvažovat, kam se bude ubírat jeho další studium. Ať už má před sebou dítě přijímací zkoušky na střední školu nebo na vysokou školu, rozhodně se můžete ve všech směrech spolehnout právě na Scio. Ty jsou, ovšem jen některé, k dispozici na internetu zcela zdarma, zpětně ale dohledáte jen testy některé.

Jednotlivé Scio testy jsou přehledně rozděleny do kategorií a to na základě aktuálního věku dítěte. Směrnice vzdělávacích programů jsou pro všechny základní i střední školy stejné a tak je snadno odvoditelné, co všechno by dítě v daném věku mělo umět, pokud pravidelně chodí do školy a věnuje se studiu. Rodiče si tak mohou vybírat vědomostní Scio testy nebo speciální hračky pro děti od tří let až do dvaceti let, kdy má dítě už ve většině případů po maturitě.

Scio navíc zajišťuje i Národní srovnávací zkoušky, které probíhají několikrát do roka a to hned v několika městech České republiky. Jsou určeny pro všechny, kdo si podívají přihlášku na vysokou školu a prostřednictvím této přihlášky je navíc možné, abyste se přihlásili. Tyto testy jsou vhodné zejména pro ty studenty, kteří se hlásí na ty vysoké školy, kde je přihlíženo při přijímacím řízení k výsledkům Scio testů. A možná to budou právě Scio testy, které vám značně pomohou v tom, abyste se dostali na svou vysněnou vysokou školu, o kterou už dlouho stojíte.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Online testy a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.